×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tepebaşı Odunpazarı Bölgesel Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Gündem Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Uluslararası Öğrenciler İçin İkamet İzni Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi!

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birimi (UİB) ve Eskişehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü iş birliğiyle uluslararası öğrenciler için ikamet izni bilgilendirilme toplantısı yapıldı.

Kültür Sanat Eğitim 20/10/2023 11:49 20/10/2023 11:50

A- A+

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birimi (UİB) ve Eskişehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü iş birliğiyle yeni başlayan uluslararası öğrenciler için ikamet izni bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Oda Tiyatrosu Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Eskişehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Göç Uzmanları Muhammet İzmir ve Nefise Korkmaz, Arapça Tercümanı Emel Karabiber, Farsça Tercümanı Sümeyye Tekim Pehlivan ve Ukraynaca Tercümanı Victoria Koyun katıldı.

ÖĞRENCİLERE GEREKLİ İŞLEMLER HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Göç Uzmanı Muhammet İzmir toplantıda; ikamet izni, öğrenci ikamet izni, Yabancılar İletişim Merkezi (YİMER), öğrencilerin çalışma izni süreci ve öğrencilerin vatandaşlık süreci hakkında bilgiler verdi. Toplantı, Göç Uzmanı Muhammet İzmir’in öğrencilere bir sorunla karşılaşırlarsa 7 gün 24 saat, 7 dilde YİMER üzerinden tüm soru, görüş, öneri ve şikâyetlerini paylaşabileceklerini belirtmesinin ardından son buldu.

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2024