×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tepebaşı Odunpazarı Bölgesel Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Gündem Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

GTHK minik öğrenciler için ana sınıfı kurdu

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü (GTHK) Kayseri/Büyüktoraman Cumhuriyet İlkokulu’nda “Geleceğimiz için Anasınıfı” projesini hayata geçirdi.

Spor Yaşam Eğitim 13/01/2024 14:07 13/01/2024 14:07

A- A+

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü (GTHK) Kayseri/Büyüktoraman Cumhuriyet İlkokulu’nda “Geleceğimiz için Anasınıfı” projesini hayata geçirdi.

Öğrenciler proje kapsamında okulun anasınıfını baştan yaratıp Van/Erciş Karatavuk İlköğretim Okulu’nda görev yapan ve 2011 Van Depremi’nde hayatını kaybeden Şehit Öğretmen Onur Ateş ismini ana sınıfına verdiler.

GTHK tarafından okul mevcudunun tamamını oluşturan 43 öğrenciye bir diğer proje olan “Üşümesin Ayaklar” projesi kapsamında bot ve mont desteği de sağlandı.

Anadolu Üniversitesi GTHK, 2023 yılı içerisinde “Geleceğimiz için Anasınıfı”, “Tozlanmasın Okunsun”, “Üşümesin Ayaklar”, “Huzurevi, Sevgi Evi”, “Mektup Kardeşliği”, “Sokak Hayvanları”, “Her Çocuğa Bir Umut”, “Renklensin Okullar” projesi ve 6 Şubat depreminden ağır etkilenen Hatay’ın Belen ilçesinde çocuklar için Oyun Parkı kurulumuyla birlikte daha birçok proje gerçekleştirmeye devam etti. Anadolu Üniversitesi GTHK ihtiyaç sahiplerine ulaşarak toplumda duyarlılığı arttırıp farkındalık oluşturmak için çalışmalarına 2024 yılı içerisinde de devam edecek.

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2024