×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tepebaşı Odunpazarı Bölgesel Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Gündem Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Nebi Hatipoğlu Yeşiltepe vatandaşlarıyla buluştu

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Yeşiltepe Mahallesi dolmuş şoförlerini ziyaret ederek, kent ulaşımındaki sorunları dinledi.

Siyaset Bölgesel 31/01/2024 15:49 31/01/2024 15:50

A- A+

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Yeşiltepe Mahallesi dolmuş şoförlerini ziyaret ederek, kent ulaşımındaki sorunları dinledi.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Yeşiltepe Mahallesi ziyaretinde Sakarya Dolmuş Durakları Başkanı Cihan Arkan ve hat şoförleri ile bir araya geldi. Dolmuş şoförlerinin ihtiyaç ve beklentilerini dinleyen Hatipoğlu, “Eskişehir’de ulaşım düzenlemesi maalesef yok denecek kadar az. Bu konuda hem vatandaşlar hem de şoförler mağdur durumdalar. İnşallah Eskişehir’e hizmet etmek için göreve geldiğimizde Eskişehir’in emekçilerinin sorunlarını dinleyerek, hep birlikte çözüm üreteceğiz” dedi.


AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu’nun bir sonraki ziyareti Yavuz Cami Derneği’ne oldu. Öğle namazı öncesinde dernek başkanı Süleyman Doymaz ve üyelerle bir araya gelen Hatipoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Vatandaşlar, kılınan öğle namazının ardından esnaf ve cami cemaatiyle sohbet eden Nebi Hatipoğlu’na ihtiyaç ve beklentilerini iletti. Vatandaşların ilk talebi yine imar düzenlemesi ve kat arttırımı olurken, Eskişehir’de vatandaşların lehine olan her çalışmayı hayata geçireceğinin sözünü veren Hatipoğlu “Yeşiltepe'nin genelini 5 kata çıkarmaya kararlıyız çünkü vatandaşın beklentisi ve isteği bunu yapmamız yönünde. Buradaki boş arsa ve konutları 5 kata çıkardığımızda hem vatandaşımız faydalanacak hem de Yeşiltepe’nin çehresi değişerek, güzelleşecek. Biz 5 kat konusunda kararlıyız. Buraya 3 dönemdir söz vermişler ama bunca zamandır hiçbir şey yapmadılar. Bu bir ihtiyaçtır, sadece ben değil, kim olursa olsun bu sorunları çözmelidir ama maalesef halkı dikkate alan kimse yok. İnşallah biz vatandaşımızla kol kola gelip, tüm sıkıntılarına kulak açacağız. Bu bizim vatandaşımıza olan sözümüzdür. Eskişehir’in AK Parti belediyeciliğiyle tanışmasının vakti geldi. Bunun yanı sıra belediyecilik sadece yol, köprü yapmak değil, sosyal anlamda da hizmet etmek demektir. 31 Mart’tan sonra bugüne kadar yapılmamış olan tüm çevre ve altyapı düzenlemelerini tamamlayıp, vatandaşımızın lehine olan her hizmeti vereceğiz. Genç, yaşlı, çocuk ve hasta vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin hizmetimizi götürüp, sosyal belediyeceliği Eskişehir’e göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2024