×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tepebaşı Odunpazarı Bölgesel Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Gündem Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

ESOGÜ’den sonra ESTÜ Öğrencilerine Tek Kart Uygulaması !

Öğrencilerin Eskişehir’in toplu ulaşım sisteminden tek kart ile yararlanmalarını sağlayan protokolü ESOGÜ’den sonra ESTÜ ile de imza altına aldı.

Yaşam Eğitim Ekonomi 22/09/2023 16:36 22/09/2023 16:36

A- A+

Öğrencilerin Eskişehir’in toplu ulaşım sisteminden tek kart ile yararlanmalarını sağlayan protokolü ESOGÜ’den sonra ESTÜ ile de imza altına aldı.

Eskişehir Hafif Raylı Sistem İşletmesi A.Ş. (ESTRAM) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında “Eskart ve Üniversite Öğrenci Kartlarının Bütünleştirilmesi İşi İdari Protokolü”nün ardından çalışmanın ikinci aşaması kapsamında Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) ile de protokol imzalandı. ESTRAM ve ESTÜ yetkililerinin imza altına aldığı protokolle ESTÜ öğrencileri de öğrenci kimliklerinin indirimli öğrenci Eskart ile bütünleştirilmesi sayesinde Eskişehir’in ulaşım sisteminden tek kart ile faydalanacaklar.

Yapılan iş birliği çalışmasının ikinci aşamasında ESTÜ ile protokol imzaladıklarını belirten ESTRAM Genel Müdürü Hakan Murat Bayındır,

“ESOGÜ’den sonra ESTÜ ile de örnek bir protokole imza attık. Büyük kolaylık sağlayacak olan protokolle öğrencilerimizin indirimli Eskartları ile öğrenci kimlikleri bütünleştirilecek. Hayırlı olsun. Anlamlı iş birliği nedeniyle de üniversitelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapılan protokolle ESTÜ öğrencileri indirimli Eskart almak zorunda kalmayacak ve kimlikleri ile toplu taşımadan eğitim süresi boyunca tek kart ile yararlanma imkânına kavuşacaklar.

 

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2024