×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tepebaşı Odunpazarı Bölgesel Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Gündem Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Nebi Hatipoğlu oda ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile Sucular Odası’nı ziyaret ederek, esnafın ihtiyaç ve beklentileri hakkında bilgi alışverişi yaptı.

Siyaset Bölgesel 24/01/2024 12:31 24/01/2024 12:31

A- A+

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile Sucular Odası’nı ziyaret ederek, esnafın ihtiyaç ve beklentileri hakkında bilgi alışverişi yaptı.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Eskişehir esnafının sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Bu çerçevede çeşitli esnaf odalarını ziyaret ederek ihtiyaç ve beklentilerini dinleyen Hatipoğlu, son olarak Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile Sucular Odası’nı ziyaret etti. Oda başkanları Mehmet Çiçek ve Hayrettin Nam ile bir araya gelen Hatipoğlu, başkanlar ve yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı fikir alışverişinin ardından, “Yerel yönetimlerde en önemli konulardan biri, esnafın hassasiyetlerini dinlemektir. Esnafı ilgilendiren tüm konularda onların fikirleri alınarak karar verilmelidir” dedi. 

“Esnafa zarar veren tüm sıkıntıları çözeceğiz”

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu’nun ilk ziyareti Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası’na oldu. Oda Başkanı Mehmet Çiçek ve yönetim kurulu üyelerinden esnafın ihtiyaçları ve yaşadığı sorunlar hakkında bilgiler alan Hatipoğlu, “Eskişehir’de esnafın sıkıntılarını görüyor ve anlıyorum. Eskişehir’de, meyve sebze haline girmeyen ürünlerin dışarıdan getirilerek satılması esnafımıza zarar veriyor. Bu kente bir biber bile girecekse ilk durağı meyve sebze hali olmalıdır. Gelecek dönemde Eskişehir’i AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırdığımızda, esnafa zarar veren bu ve bunun gibi tüm sıkıntıları çözeceğiz” dedi.

Nebi Hatipoğlu, buradaki ziyaretinin ardından Sucular Odası Başkanı Hayrettin Nam ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, fikir alışverişi yaptı.

 

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2024