×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tepebaşı Odunpazarı Bölgesel Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Gündem Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Anadolu Üniversitesinde “Mandala Sergisi” açıldı

Anadolu Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Birimi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren 60+Tazelenme Üniversitesi dördüncü sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan “Mandala Sergisi” açıldı.

Spor Kültür Sanat Eğitim 03/01/2024 15:09 03/01/2024 15:10

A- A+

Anadolu Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Birimi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren 60+Tazelenme Üniversitesi dördüncü sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan “Mandala Sergisi” açıldı.

Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı’nda gerçekleştirilen serginin açılışına Anadolu Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Fuat Erdal, Tazelenme Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Emre Birinci, Mandala dersi eğitmeni Fatma Doğruoğlu ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

Rektör Erdal: “Tazelenme Üniversitesi öğrencileri aktif şekilde çalışıyor”

Serginin açılış konuşmasını yapan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal sergiye dair şunları söyledi: “Sizlerle bugün böyle bir sergide yer aldığım için oldukça mutluyum. Tazelenme Üniversitesi öğrencileri olarak sizlerin aktif çalışmalarda yer alıyor olması oldukça gurur verici.”

Doç. Dr. Birinci: “Bu sergi, öğrencilerimize motivasyon kaynağı oldu”

Tazelenme Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Emre Birinci sergiye dair şunları katardı: “Tazelenme Üniversitesi dördüncü sınıf öğrencilerimiz güz döneminde 12 hafta boyunca ‘Mandala’ dersi aldılar. Bu sergideki amacımız ise, 12 hafta boyunca almış oldukları eğitimler ile harmanlamış oldukları ürünlerin bir şekilde sergilenmesi. Hem öğrencilerimize moral ve motivasyon sağlamak hem de yapmış oldukları çalışmaların diğer insanlarla da buluşturulması amacıyla bu sergiyi organize ettik.”

Eğitmen Fatma Doğruoğlu: “Özveriyle çalışarak bu güzel ürünleri ortaya koyduk”

Mandala dersi eğitmeni Fatma Doğruoğlu ise serginin açılışında şu şekilde konuştu: “Sizlere ders verdiğim ve bu projede yer aldığım için çok mutluyum. Güz dönemi boyunca öğrencilerimizle birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. Büyük bir özveriyle çalışarak bu güzel ürünleri ortaya koyduk. Bizler de bu çalışmaları sergiyle taçlandırmak istedik. Katılımları için Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal’a teşekkür ediyorum.”

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2024